Współpraca

Jestem blogerką zawsze otwartą do podjęcia nowych współprac. Stale wnoszę swój wkład w promocję literatury, gier, komiksów, gadżetów dla geeków oraz eventów fandomowych w Polsce. W swoich opiniach staram się być obiektywna i znajdować zarówno plusy jak i minusy testowanego produktu. Z zawodu jestem germanistą oraz specjalistą ds. marketingu, a dodatkowo szkolę się z zakresu psychologii i PR.

Swoje prace zamieszczam na blogu, a także na stronach takich, jak lubimyczytac.pl oraz w księgarniach internetowych (Matras, Merlin). Do tej pory udało mi się zostać finalistką konkursu na najlepszego Bloga Książkowego roku 2011 w konkursie organizowanym przez Duże Ka oraz nawiązać wiele interesujących kontaktów z autorami (np. z Grahamem Mastertonem, Jakubem Ćwiekiem, Davidem Weberem).

Od pewnego czasu zajmuję się organizowaniem akcji promocyjnych dla zainteresowanych wydawnictw oraz prowadzę na zlecenie profile związane z literaturą na portalu Facebook. Równocześnie jestem byłym współtwórcą serwisu upadli.pl, współzałożycielką projektu 3M- Magia, Miasto, Morderstwo, a także Koordynatorem Pionu Promocja i Media przy Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Bloga prowadzę od 2011 roku.

Z przyjemnością nawiązuje nowe współprace oraz szukam kreatywnych sposobów promocji.
Moje dane kontaktowe:
jarkowe.bazgroly@gmail.com

Za stale okazywane zaufanie dziękuję:


pozdrawiam serdecznie!

Komentarze