Bazgroły: Blog Day 2014

Ci, którzy śledzą mój profil na FB już wiedzą o czym będzie ten post.
Ponieważ dzisiaj nasze- Blogerów- święto cały dzień wrzucałam na swój FP linki do blogów, które sama stale odwiedzam. W tym właśnie poście zbiorę je wszystkie do kupy, byście zawsze mieli do nich dostęp. 


Tutaj chyba zbyt wiele pisać nie muszę, gdyż podejrzewam, że wielu z Was go zna.Facet ma gadane na każdy temat i na dodatek wyraża swoje opinie w interesującym i wciągającym stylu. Uwielbiam jego relacje z czytania/oglądania czegokolwiek. Plus ten świetny wygląd bloga 
Cassin znam osobiście i wiem, że jest prawdziwą marzycielką. Na blogu możecie poczytać przede wszystkim o literaturze młodzieżowej, filmach na jej podstawie a czasami również o serialach i materiałach do nauki j. obcych. 
Blog Klaudyny- Futbolowej, na którym zawsze się coś dzieje. Posty są regularne, opinie szczere i treściwe, a tematy do dyskusji wciągające. Jest o książkach, o językach obcych, filmach i serialach, blogosferze i wielu innych. Jak nie wiem, co mam robić to czytam sobie Klaudyny Top-10 lub zapowiedzi książkowe. Chciałabym mieć jej motywację i systematyczność!


Czas na cytrynkę. A może limonkę? Jakkolwiek nie nazwałabym autorki tego bloga, Cytrusowa Pani rządzi w moich zakładkach od dłuższego czasu. Najpierw dzięki blogowi o odchudzaniu, a później o książkach. Po drodze trafił się jej również niezwykle emocjonujący blog o macierzyństwie (przeżywałam go, jakbym sama została matką!).
Ze wszystkich trzech stron obecnie ostała się jednak jedynie cytrynka


Uroda, kanony piękna, kosmetyki, masaże, moda- a wszystko prosto z Singapuru 
http://nawsiwjaponii.blogspot.com/ 

Strona Anny Ikedy, autorki książki "Życie jak w Tochigi". Strasznie bezpośrednia kobieta, która podchodzi do swojego życia i samej Japonii z ogromną lekkością i dystansem.Blog Zwierza czytuję systematycznie i zawsze po lekturze zastanawiam się, kiedy ta kobieta znajduje czas na wszystko, co robi. Notki są wnikliwe i bardzo częste, a wiem, że działa jeszcze przy drugim blogu i jeździ na konwenty, i prowadzi prelekcje, i podejrzewam, że posiada też życie osobiste. Bezprzecinkowo polecam! 


orazO grach, o fantastyce, plus sporo konkursów.
Lubię te blogi, ponieważ dobrze mi się je czyta i zawsze znajduje na nich interesujące mnie tytuły  Plus Agu robi śliczną biżuterię!


http://www.dabudubida.com/

Piękny w swej graficznej prostocie, nastawiony jedynie na teksty.

Sam Dada jest człowiekiem o niezwykłym talencie pisarskim i marzę o tym, by wydał jakąś książkę. 
Parę lat temu napisał dla mnie krótkie życzenia urodzinowe, są one najfajniejszymi, jakie w życiu dostałam.

Share this:

,

Komentarze

3 komentarzy:

 1. Sama czytuję niektóre z nich, faktycznie są bardzo wartościowe i z ciekawą treścią :) Kto np. by bloga Klaudyny nie lubił?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, oj <3 I jeszcze banner z blogspotowym adresem, so sweet (and hipsta!) ^^
  Uwaga! Oficjalne ogłoszenie: Jeżeli kiedyś faktycznie coś napiszę i wydam, to uwzględnię Jarkę w ewentualny dedykacjach - i nazwijcie mnie szubrawym nicponiem, jeśli tego nie zrobię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały post :) Poznałam dzięki niemu parę blogów, o których wcześniej nie wiedziałam :)
  Dziękuję za wyróżnienie znalezienia się w tej grupie ;)
  A jak banner ładnie się prezentuje :D

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, a na pewno go przeczytam! :)

Jeżeli chcesz skomentować, pamiętaj o zachowaniu zasad kultury. Odpowiedzi z wulgaryzmami itp. będę usuwała.