Spotkanie: Agnieszka Maciąg w Matrasie


30 kwietnia 2014 roku do księgarń trafił Smak miłościnajnowsza książka Agnieszki Maciąg napisana z miłości do bliskich, natury i gotowania. 

Agnieszka Maciąg jest kobietą spełnioną. Według niej bezpretensjonalność, prostota i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie gwarantują idealny domowy posiłek. W swojej trzeciej już książce autorka chętnie dzieli się sprawdzonymi przepisami na pyszne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu dania.

Jak sama mówi:
„Gotowania nauczyły mnie mama i babcia, a także przyjaciółki i dziewczyny spotkane podczas moich licznych podróży. Wielka rodzina kobiet, które wspierają się, dzielą i kochają bez potrzeby konkurowania ze sobą. Kobiece gotowanie to przejaw czystej miłości. W mojej kuchni nie ma miejsca na sztywny mundurek, pośpiech i pokrzykiwanie. Przeciwnie, to miejsce, w którym koncentruję się na tym, co naprawdę ważne i dobre. Gotowanie jest jak smakowanie życia w jego najgłębszych przejawach. Dzielenie się i dopieszczanie. Myślenie o tych, których kochamy. Również o sobie. Dla mnie smak miłości jest pełen ciepła, czułości, troski i dobrych myśli. A jaki jest według Ciebie?” 

Bardzo miło jest mi Was wszystkich zaprosić na spotkanie autorskie z Panią Agnieszką, które będę miała przyjemność poprowadzić w Poznańskim Matrasie. 
Szczegóły na plakacie, a w czwartek dla tych, którzy nie dotrą relacja na Bazgrołach :)

Share this:

,

Komentarze

3 komentarzy:

  1. Książa jest znakomita - od paru tygodni się nią delektuję. A z samą autorką mam skojarzenia o tyle dobre, że mój ojciec zawsze nazywa ją ciotką mego męża ;)

    Powodzenia podczas spotkania, fajna rola Ci się trafiła!

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Poznania niestety mam za daleko, ale okoliczni mieszkańcy powinni czym prędzej udać się na to spotkanie, gdyż Pani Maciąg to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, która doskonale zna się na tym, co robi.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, a na pewno go przeczytam! :)

Jeżeli chcesz skomentować, pamiętaj o zachowaniu zasad kultury. Odpowiedzi z wulgaryzmami itp. będę usuwała.