Top 10: bohaterowie, z którymi wybrałybyśmy się na randkęTop 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta.1. Mr Darcy (Duma i uprzedzenie)

Najlepszy z najlepszych, ukochany od niepamiętnych czasów! Pełen dumy i upartości lecz równocześnie z dobrym charakterem. Na pewno byłby to miło spędzony czas w kulturalnej atmosferze.
2. Jace Wayland (Seria Dary Anioła)

Mój typ faceta to przystojny, wysportowany blondyn. Jace TYPOWO się w niego wpasuje. Dodajmy do tego jego bezczelny charakter i poświęcenie dla innych. Oddałabym wszystko za kawę (i nie tylko ;)) z nim!3. Chuck Bass (Plotkara)


Jeżeli wyglądałby jak ten serialowy Chuck, to poszłabym z nim nie tylko na kawę :D Kocham jego nonszalancki i lekki sposób życia. Uważam go również za bardzo przedsiębiorczą osobę, więc na pewno byłoby interesująco ;)


4. Jacob Black (Twilight saga)

Oby mnie nikt za to nie zlinczował, ale tak jestem Team Jacob ;P Jakoś zawsze miałam pociąg do młodszych i zapalczywych chłopaków.5. Hrabia Monte Christo (Hrabia Monte Christo)

Jeden z największych umysłów, jakie spotkałam w literaturze. Jego spryt i przebiegłość pozwoliły mu uknuć zemstę, której od dawna pragnął. Podziwiam go i cenię. Dodatkowo widziałam chyba wszystkie ekranizacje tej książki.6. Demon Salvatore (Pamiętniki wampirów)

Udaje złego i niedostępnego, jednak gdy jego najbliżsi  potrzebują pomocy, nie waha się ani przez chwilę. Przystojny, szalony, energiczny i gotowy do poświęceń.

7. Sherlock Holmes (Sherlock Holmes)

Inteligentni mężczyźni są według mnie niezwykle pociągający. Pewnie dla tego Pana nie wydałabym się szczególnie ciekawa, jednak z chęcią poobserwowałabym jak rozgryza wszystko i wszystkich, którzy są wokół nas.
8. Gideon de Villiers (Trylogia czasu)

Wykształcony, przystojny i na dodatek potrafi zarówno tańczyć jak i grać na instrumentach. Na pewno nasze spotkanie byłoby pełne emocji, gdyż mam wrażenie, że mam podobny do niego charakter. Oboje jesteśmy uparci i potrafimy być opryskliwi.

9. James Carstairs (Mechaniczny anioł)

Ciężkie dzieciństwo plus uzależnienie od krwi demona. Mimo to cichy i łagodny charakter. Wspaniała postać, za którą zdecydowanie trzymam kciuki.
jako że kocham komiksy to ostatnia postać jest właśnie z nich:
10. Wolverine <3 (X-Men)

Odważny, silny, z charakterem. Tajemnicza przeszłość oraz umiejętność szybkiej regeneracji czynią go dodatkowo interesującym.

Share this:

, , , ,

Komentarze

7 komentarzy:

 1. Darcy! Darcy! Daaaaaa-rcyyyy! ajjjj zawładnął sercami i umysłami milionów <3 chciałabym pójść z nim na kolację ze śniadaniem, gdybym była singielką :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Damonem (nr 6) z chęcią bym się spotkała:D

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurczę.. :D Dwójeczka obowiązkowo :D Damon tak samo <33

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też pan Darcy byłby na pierwszym miejscu. Sama nie wiem co bardziej przypadło mi do gustu - książka czy miniserial z Colinem Firth, ale muszę przyznać, że ten aktor w swojej roli był po prostu genialny ;) Ach, oglądam Dumę i uprzedzenie przynajmniej dwa razy w ciągu roku od ładnych paru lat, chyba nic go nie przebije :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się co do Jaca i Damona, ale resztę typów miałabym inną XD Najlepsze jest to, że napisałam sobie to notowanie ale zapomniałam dodać w piątek XD

  OdpowiedzUsuń
 6. 2),3) i 6)
  mmm ciacha O.o

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, a na pewno go przeczytam! :)

Jeżeli chcesz skomentować, pamiętaj o zachowaniu zasad kultury. Odpowiedzi z wulgaryzmami itp. będę usuwała.