Bazgroły: One Lovely Blog Award

Ojej :) Zostałam nominowana w nowej grze mianowicie:
 Za nominacje pragnę podziękować Cassie ( http://kessieandbooks.blogspot.com/ ) :*

Oto zasady tej zabawy
- napisz u siebie podziękowania i wklej link blogera, który cię nominował,
- napisz o sobie siedem rzeczy, 
- nominuj szesnaście innych, cudownych blogerów (nie można nominować osoby, która cię nominowała),
- napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji.

 No to teraz siedem rzeczy o mnie:
1. Jestem bardzo, ale to bardzo skrajnościowa. Potrafię popaść w totalną rozpacz i w niekończący się śmiech. Jest to cecha mojego charakteru, którą bliska mi osoba nazywa : Jarkus totalus. Dla mnie po prostu nie ma odcieni szarości.
2. Przez całą szkołę podstawową kochałam się w Haydenie Christensenie :) Miałam segregator z wycinkami o nim z każdej możliwej gazety, a w portfelu nosiłam jego zdjęcie :) 
3. Uwielbiam epokę wiktoriańską i bardzo żałuję ze się w niej nie urodziłam, ponieważ wielkie sukienki, kapelusze, falbanki i żaboty są ŚLICZNE.
4.  Nie umiem pływać xD i na prawdę bardzo boję się nawet zanurzać głowę pod wodę. Chyba z 100 tysięcy osób próbowało już mnie uczyć, ale zawsze wpadam w panikę i na koniec się obrażam, że mnie chlapią woda. 
5. Gdy byłam w gimnazjum/ liceum zaczęłam pisać książkę o tematyce fantasy. Mam ją do dziś dzień. Rozpisałam drzewa genealogiczne bohaterów, zrobiłam mapy i  w sumie nie wiem czemu, ale jej nie skończyłam. Może kiedyś... 
6. Kocham dziką różę. Jej zapach, kolor, herbatę. Często ją suszę i chowam po książkach, a swego czasu nosiłam nawet ze sobą w woreczku.  
7. Nie lubię kiedy mi się coś nie udaje. Jestem perfekcjonistką i dlatego daje z siebie wszystko, w nauce, rysowaniu czy robieniu biżuterii. W momencie gdy czegoś nie zaliczam tak jak bym tego chciała, chodzę strasznie przybita i mało co jest w stanie poprawić mi humor...

A teraz nominacje :) Nie będzie ich 16 ponieważ aż tyle blogów na stałe nie odwiedzam ;)
To chyba tyle póki co :) Później powinnam dodać jakaś recenzje ponieważ jestem już w trakcie pisania :) 

Share this:

Komentarze